burgmax
logo
Classic Love

Rus sosu, cheddar peyniri ve hardal soslu iceberg üçlüsü; efsane köftemiz ile köftemiz kadar özel olan ekmeğimizin içinde !!
Medium 120 gr 
Standart 180 gr 
 

 

Mushroom Love

Mantar sosu, cheddar peyniri, hardal sosu ve karamelize soğan dörtlüsü; efsane köftemiz kadar özel olan ekmeğimizin içinde !!
Medium 120 gr
Standart 180 gr

 

Beef Love

Füme antrikot, közlenmiş sarımsaklı mayonez, cheddar peyniri, çıtır soğan ve Rus sosu beşlisi; efsane köftemiz ile köftemiz kadar özel olan ekmeğimizin içinde !!
Medium 120 gr 
Standart 180 gr 

Trüf Love

Ezme trüf mantarlı mayonez, cheddar peyniri, karamelize soğan ve relish turşu dörtlüsü, efsane köftemiz ile köftemiz kadar özel olan ekmeğimizin içinde !!
Medium 120 gr
Standart 180 gr 
 

Cheesy Love

Emmantel peyniri, cheddar peyniri, sarımsaklı mayonez, karamelize soğan, turşu marul ve domates yedilisi, efsane köftemiz ile köftemiz kadar özel olan emeğimizin içinde !! 
Medium 120 gr
Standart 180 gr 

Ribs Love

120 gram tiftiklenmiş kaburga eti, cheddar peyniri, hardal sos, karamelize soğan ve dilimlenmiş çubuk turşu dörtlüsü ile; özel ekmeğimizin içinde !!  

 

Smoke Love

Dana ve kuzu etinden özel olarak ürettiğimiz 140 gram Merguez köfte, kızarmış hellim peyniri, sarımsaklı mayonez, soğan turşusu, ızgara biber ve dilimlenmiş domates altılısı; köftemiz kadar özel olan ekmeğimizin içinde !! 

 

Veggie Love

Ben vejetaryenim, burger aşkımı etsiz yaşamak isterim diyenlere, lezzetini yöresel otlardan alan 150 gramlık çok özel bir köfte, kendisi kadar özel olan ekmeğinin içinde; aioli sos, domates dilimleri ve kıvırcık salata üçlüsü ile birlikte !!  

Spicy Chicken Love

Ben tavuk hastasıyım, burger aşkımı beyaz etle yaşamak isterim diyenlere, çok lezzetli çıtır tavuk parçaları, aynı lezzetteki ekmeğinin içinde; cheddar peyniri, limonlu mayonez, acı sos ve kıvırcık salata dörtlüsü ile birlikte !!   

Sousage Love

Hot Dog benim için vazgeçilmez bir aşktır diyenlerin aklını başından alabilecek kadar güzel bir Hot Dog !! Özel imalatımız olan sıra dışı sosisimiz, aynı lezzetteki ekmeğinin içinde; cheddar peyniri, ballı hardal sos ve relish turşu üçlüsü ile birlikte !!   
 

Kızartılmış tavuk parçaları

     4'lü / 6'lı

Patato Love

Sade 
Chili Cheese soslu
Cheddar soslu
Trüflü Parmesanlı

Kızartılmış soğan halkaları

   6'lı / 10'lu

Fry Love

Soğan Halkası (6'lı / 10'lu) 

Çıtır Tavuk (4'lü / 6'lı) 

Mac&Cheese Stick (4'lü / 6'lı) 

Mixy

Mac and Cheese Stick

  4'lü / 6'lı 

Beef Max Love

Standart 240 gr

%100 Dana Köfte, Ezme trüf mantarlı mayonez, Cheddar peyniri, Karamelize soğan, Turşu relish. 

Philly Cheesesteak Love

Standart 180 gr

%100 Dana bonfile dilimleri, Mantar sos, Rus sosu, Kaşar peyniri Karamelize soğan.

 

Fancy Love

Standart 

120 gr Dana Köfte + 60 gr Dana sosis, Cheddar peyniri, Rus sos, Jalapeno, Mantar sos.

San Sebastian Cheese Cake

Doğal Limonata

Çilek Limonata

Şeftali Limonata

Coca Cola

Fanta

Sprite

Schweppes

Fuse Tea

Ayran

Soda

Su

Filtre Kahve